צעדים ראשונים

עבור כל אם השנה הראשונה לחיי התינוק היא תקופה חשובה. זה הזמן בו הילד יעשה דברים רבים בפעם הראשונה. הילד אומר את המילה הראשונה, מתחיל לשחק במשחקי התפתחות פשוטים, מנסה לקום בעצמו, ולאחר מכן סביב גיל 8 חודשים שרירי הרגליים שלו מתחזקים והילד מנסה לעשות את צעדיו הראשונים. אבל לפני שהוא יתחיל לנוע באופן עצמאי כדאי להשקיע מאמצים בביצוע תרגילים מיוחדים שיסייעו לו לעמוד על רגליו ויפתחו את מערכת התנועה.

התרגילים הפשוטים - תנועות רגילות לילד: להתמתח, לזחול, לבעוט וכדומה, ובנוסף ילדיכם זקוק לעיסוי. לאחר מכן הילד יכול להתחיל ללכת בתוך הלול. ועכשיו האוצר שלכם מוכן לעשות בזהירות צעדים ראשונים במרחב הפתוח. בשלב זה חשוב לזכור שכל תנועה צריכה להתרחש תחת השגחה צמודה של אדם מבוגר, אחרת הילד עלול להיפגע ומומלץ להימנע מזה.

העולם המודרני בנוי כך שפעמים רבות שני ההורים נאלצים לעבוד כדי לפרנס את המשפחה. ואז מתעוררת השאלה: איך לוודא שבהיעדרותם ילדיהם יהיו עטופים בחום ויתפתחו היטב? גן ילדים ופעוטון "פו הדוב" בפתח תקווה יעזור לכם במשימה. גננות מנוסות ומחנכים מקצועיים יטפלו בילדיכם באהבה רבה ובתשומת לב מרבית.

בנוסף, בגן שלנו ישנם מגרשי משחקים מרווחים לקטנטנים, ופנים הגן מתוכנן בקפידה לנוחיותם - באווירה ביתית ונעימה.

חדשות

איך להתמודד עם התקפי זעם אצל ילדים?

הורים רבים מרגישים חסרי עונים במצבים בהם הילד חווה…

קרא עוד

השפעת השחמט על התפתחות הילד

בנג'מין פרנקלין האמין שמשחק השחמט עזור לשפר את היכולות…

קרא עוד

גלריה

משוב ההורים

יבגניה קיסלגוף

המון תודה לצוות הגן - בתי נהנית ללכת לגן ומגיעה כל יום בשמחה, היא אוהבת במיוחד את חוג בעלי החיים והריקודים.

14.01.2018

משפחת סמיאטיצקי

בעלי ואני עובדים שעות מרובות, ולכן שעות פעילות של הגן מאוד נוחות לנו. כמעט ואין להם חופשים, הגישה לחינוך הילדים טובה ונעימה, הרבה חוגים איכותיים, ויש הסעות!!

23.12.2017

אנה גורקוב

בעבר ביתי הבכורה הייתה בגן "פו הדוב" להכנה לגן חובה. היא הסתגלה בקלות לסביבה החדשה, המורים בגן החובה מרוצים מאוד מההישגים שלה. לכן באביב אנחנו רושמים את הבת הקטנה לגן "פו הדוב".

25.12.2017

משפחת לבקוביץ'

זו השנה השנייה של הבן שלנו בגן "פו הדוב", וככל שעובר הזמן מתגלה ילד שהוא הרבה יותר עצמאי וחברותי. תודה על עבודתכם!

3.01.2017

אודותינו

הסניף הראשון של רשת גני ילדים "פו הדוב" בפתח תקווה נפתח בשנת 2003. פתיחת גן דו-לשוני עורר עניין רב בקרב ההורים ויישום הרעיון ב-"פו הדוב" הפיק תוצאות מצוינות בהתפתחותם של הילדים, הקל בצורה משמעותית על הסתגלותם בבית הספר, וחיזק את מיומנויות התקשורתיות עם בני גילם. כתוצאה מכך רשת הגנים "פו הדוב" החלה להתרחב, וכיום היא כוללת 3 סניפים באזורים שונים של העיר.

סניפים

כתובת: פתח תקווה
רחוב רמב"ם 59
(ליד רח' וולפסון 27)

כתובת: פתח תקווה
רחוב רב משה בלוי 38
(ליד רח' שטמפפר 122)

כתובת: פתח תקווה
רחוב רמב"ן 3
(ליד רח' פינס 32)

אנחנו ברשתות חברתיות

Demo

Оттенки серого

Контрастность

Обратный контраст

Яркость

Выделить ссылки

Шрифт для чтения