התפתחות

שפות

שיטה מודרנית המסייעת לילדים בצעדיהם הראשונים בלימוד השפה העברית. הלמידה מבוססת, בין היתר, על ספרות וליווי מוזיקלי, אשר עוזרים לפתח את כישורי השפה ולהעשיר את אוצר המילים של הילד. במהלך היום גננת דוברת עברית עוזרת לילדים ליישם את הידע החדש וללמוד לתקשר בעברית.

על מנת לשמר ולפתח את השפה הרוסית אצל הילדים המחנכת מעבירה פעילויות שונות ברוסית. בקבוצות של הבוגרים ובשיעורים להכנה לבית הספר מתחילים הילדים גם ללמוד אנגלית בעזרת שיטות מתקדמות אלה.

חשבון

בגן שלנו הילדים מתחילים ללמוד חשבון באמצעות משחקים מהנים בהיותם בני שנתיים בלבד. הילדים לומדים מה הוא מרחב, מכירים צורות גאומטריות ואת המושגים "פחות - יותר", "אחד - רבים". בקבוצות הבוגרים השיעורים נערכים על פי תכנית רחבה יותר, המסייעת לילדים להשתמש בידע הנרכש ולהרחיב את הידע שלהם בצבעים, צורות ובפיתוח החשיבה הלוגית.

מוזיקה, התפתחות יכולת הדיבור

חינוך מוזיקלי משרת מספר מטרות בו זמנית: היכרות ראשונה עם קצב וצלילים המסייע בפיתוח יכולת הדיבור של הילדים, נגינה על כלי הקשה - תוף מרים ותופים - עוזר לפתח את חוש הקצב. כבר מגיל שנתיים הילדים לומדים מנגינות, חרוזים ושירים ומשתתפים בהצגות.

בגן שלנו עומד לרשותם של הילדים קלינאי תקשורת, אשר מסייע להם להתמודד עם קשיים בהגיית צלילים ולפתח את מיומנויות הדיבור.

ריקוד

ריקוד עוזר לילדים לפתח חוש קצב, שמיעה מוזיקלית ויכולת לשלב תנועה ומוזיקה. תרגילי ריקוד מועילים להרגשה של רוגע ושלווה, אושר ושחרור.

שחמט

לימודי שחמט מפתחים את החשיבה הלוגית, מלמדים לקבל החלטות ולעשות בחירה מושכלת. שחמט הוא משחק המאפשר להפעיל בו זמנית את שתי ההמיספרות של המוח ולסייע בהתפתחותו. שיעורים כאלה חשובים ביותר לילדי הגן, ועוזרים לפתח חשיבה רציונלית (חשיבה הגיונית).

חינוך גופני

כל פעילות ספורטיבית היא משחררת ומרגיעה ומסייעת לפתח שרירים, מיומנויות גופניות, כוח וסיבולת. בלי לשים לב  הילדים נהנים מפעילויות ספורט השונות וגם משפרים את היכולות הפיזיות שלהם.

חוג בעלי חיים

בגן הילדים "פו הדוב" מתארח באופן קבוע מיני גן חיות, ונותן לילדים הזדמנות להכיר מקרוב את בעלי החיים השונים, זוחלים, ציפורים ועוד. הילדים יכולים לצפות ולגעת בחיות, ללמוד היכן הן חיות, מה הן אוכלות ומה תכונות האופי שלהן.

יצירה

ציור, פיסול, אפליקציות, הצגות תאטרון - למידה שמטרתה לפתח דמיון, חשיבה ויצירתיות. במקביל יצירה מפתחת מיומנויות ומוטוריקה עדינה, מאפשרת להכיר את העולם סביבנו. הילדים נפגשים עם צורות חדשות של חפצים וחומרים שונים; מחזקים את הנלמד בגן ומפתחים את חוש היופי.

חדשות

איך להתמודד עם התקפי זעם אצל ילדים?

הורים רבים מרגישים חסרי עונים במצבים בהם הילד חווה…

קרא עוד

השפעת השחמט על התפתחות הילד

בנג'מין פרנקלין האמין שמשחק השחמט עזור לשפר את היכולות…

קרא עוד

גלריה

משוב ההורים

יבגניה קיסלגוף

המון תודה לצוות הגן - בתי נהנית ללכת לגן ומגיעה כל יום בשמחה, היא אוהבת במיוחד את חוג בעלי החיים והריקודים.

14.01.2018

משפחת סמיאטיצקי

בעלי ואני עובדים שעות מרובות, ולכן שעות פעילות של הגן מאוד נוחות לנו. כמעט ואין להם חופשים, הגישה לחינוך הילדים טובה ונעימה, הרבה חוגים איכותיים, ויש הסעות!!

23.12.2017

אנה גורקוב

בעבר ביתי הבכורה הייתה בגן "פו הדוב" להכנה לגן חובה. היא הסתגלה בקלות לסביבה החדשה, המורים בגן החובה מרוצים מאוד מההישגים שלה. לכן באביב אנחנו רושמים את הבת הקטנה לגן "פו הדוב".

25.12.2017

משפחת לבקוביץ'

זו השנה השנייה של הבן שלנו בגן "פו הדוב", וככל שעובר הזמן מתגלה ילד שהוא הרבה יותר עצמאי וחברותי. תודה על עבודתכם!

3.01.2017

אודותינו

הסניף הראשון של רשת גני ילדים "פו הדוב" בפתח תקווה נפתח בשנת 2003. פתיחת גן דו-לשוני עורר עניין רב בקרב ההורים ויישום הרעיון ב-"פו הדוב" הפיק תוצאות מצוינות בהתפתחותם של הילדים, הקל בצורה משמעותית על הסתגלותם בבית הספר, וחיזק את מיומנויות התקשורתיות עם בני גילם. כתוצאה מכך רשת הגנים "פו הדוב" החלה להתרחב, וכיום היא כוללת 3 סניפים באזורים שונים של העיר.

סניפים

כתובת: פתח תקווה
רחוב רמב"ם 59
(ליד רח' וולפסון 27)

כתובת: פתח תקווה
רחוב רב משה בלוי 38
(ליד רח' שטמפפר 122)

כתובת: פתח תקווה
רחוב רמב"ן 3
(ליד רח' פינס 32)

אנחנו ברשתות חברתיות

Demo

Оттенки серого

Контрастность

Обратный контраст

Яркость

Выделить ссылки

Шрифт для чтения